Bevezetés a Szent Korona Tanhoz

A képhez tartozó alt jellemző üres; plakat.jpg a fájlnév

2021. december 11-én, Tiszadobon, a katolikus templomban, az Andrássy Kulturális, Turisztikai, Természetvédő Egyesület szervezésében, előadást tartott Dr. Dévényi Ferenc Atya a Szentkorona Társaság elnöke.

Az Atya orvos, jogász, teológus, karnagy és gimnáziumi tanár, pedagógus, a Magyarok Nagyasszonya Lovagrend Rendi Bírója.

„Doki Atya” nem csak a Szent Korona-tan múltbéli jelentőségéről tartott előadást, de fontos felismerés hiányára mutatott rá. A Szent Korona-tan máig érvényes és szükséges önálló jogfejlődése során, zaklatott világunkban való hiányára. A Szent Korona –tan többek között, olyan szociális értékeket tanít, aminek hiánya korunk embere szinte minden bajának gyökere.

Az előadásról készült videó az alábbi linken megtekinthető: